Dnes má svátek , zítra . Odeslat blahopřání nebo koupit dárek

Doručení zboží

Doručení kurýrem GLS
Zboží doručujeme k zákazníkovi výhradně kurýrní službou GLS v rámci celé České republiky na uvedenou adresu v objednávce. Tím jsme snížili riziko poškození zboží a také zkrátili čas doručení zásilek. Způsob dopravy kurýrní službou je časově nejefektivnější a zákazník má jistotu, že se objednané zboží k němu dostane rychle a hlavně bezpečně.

Zákazníkovi bude zásilka doručena následující pracovní den po změně statusu objednávky na stav "Expedována". Běžné hodiny doručení kurýrem jsou v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. V sobotu a v neděli se zboží nedoručuje!

Zákazník dostane v den doručení e-mailovou a také SMS zprávu týkající se předpokládaného termínu doručení zásilky (se stanoveným tříhodinovým časovým rámcem doručení) na e-mailovou adresu a mobilní telefonní číslo uvedené při objednávce s přesnou částkou dobírky (pouze pokud je zboží odesíláno na dobírku).

Možnosti doručení a úhrady zboží na Halloween-online.cz:

Doručení zboží při platbě předem na účet
– Doručení kurýrem GLS --> 110.00 Kč

Doručení zboží při platbě na dobírku
– Doručení kurýrem GLS --> 130.00 Kč


Objednávky uskutečněné nebo uhrazené do 13:00 hod. budou expedovány ještě týž den a doručeny zákazníkovi následující pracovní den!

Pro ostatní objednávky (objednané nebo uhrazené po 13:00 hod.) dodací lhůta začíná běžet následující (pracovní) den od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku, resp. následující (pracovní) den od připsání peněžních prostředků na náš účet při platbě předem. V sobotu a v neděli se zboží nedoručuje!